Filemaker Kursu

Filemaker Kursu ve Eğitimi (Temel)

image 6 - Filemaker Kursu
Bu kurs ile Filemaker yazılımını sıfırdan öğreneceksiniz

Filemaker Kursu epey eskiye dayanmaktadır: 1996 tarihinden bu yana Filemaker eğitimi vermekteyiz. Yılların kazandırdığı tecrübe ile bugüne kadar pek çok Filemaker Developer geliştirmeyi başardık. Verdiğimiz kurslar yüz yüze olduğu gibi videolar la da mümkün olmaktadır. Aşağıdaki videonun size bir fikir vereceğiniz umuyorum.

Filemaker kursunun mazisi
Kurs videomuz

Kurs bitiminde kursiyer neler öğrenmektedir?

Bu kurs, daha önce Filemaker hakkında bilgi ve deneyimi olmayanları da düşünerek işe temelden başlamaktadır. Fakat her seviyede insana hitap etmektedir.

Filemaker Kursu önce bir plan dahilinde Filemaker konusunda temel kabul ettiğimiz ilkeleri adım adım uygulayarak öğretmekte ve ardından önceden tanımlamış olduğumuz taslak plana paralel bir biçimde ilerlemektedir.

Uygulama, table, field, script, güvenlik, tasarım vb. gibi unsurlarıyla bittikten sonra Filemaker Server üzerinden ağ, web ve cep ortamlarında nasıl paylaşılacağı da adım adım anlatılmaktadır. Bütün bunların sonunda Filemaker Developer dediğimiz tasarımcı artık Filemaker ile tasarladığı tüm planları gerçekleştirecek ve onları uygulamaya koyacak bir kişi haline gelmektedir.

Kurs sadece bu kadar mı?

Kurs elbette bundan ibaret değil. Bu kursun yanında ayrıca Filemaker konusunda uzman olmak ve derinleşmek isteyenlerin izleyebileceği videolardan oluşan ekstra bir kursumuz daha var. Aslında biz kursumuzu iki bölüme ayırdık. Yukarıda sözünü ettiğimiz kurs ilk bölümünü oluşturmakta diğeri de uzmanlık derslerinden oluşmaktadır.

Filemaker Kursu hangi derslerden oluşmaktadır?

Kurs içinde yer alan derslerin bir listesini burayı tıklayarak görebilirsiniz. Ayrıca Filemaker hakkında yazdığımız iki kitabımız da kursun içine dahildir. Kitaplardan ilkinin içeriğini burdan inceleyebilirsiniz.

Kursun sonunda oluşan uygulamanın ne tür özellikleri bulunmaktadır?

Bu sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Filemaker Kursu ne kadar sürmektedir?

  • 30 saat isteğe bağlı video
  • 4 makale
  • 6 indirilebilir kaynak
  • Ömür boyu erişim
  • Mobil ve TV’den erişim

Filemaker Kursunu nasıl elde ederim?

Kursumuzu elde edebilmek için aşağıdaki linki tıklayarak UDEMY platformuna geçmeniz yeterlidir. Platformda Filemaker kursu boyunca geliştirdiğimiz uygulama ve diğer baba uygulamalar ve kitaplarımız da size hediyedir.

Kursumuzu elde edebilmek için lütfen burayı tıklayınız.

Filemaker kurslarımız hakkında ne dedileri (Yeni)

Php kodlama bilmeden bütün veritabanlarına bağlanarak sihirbaz aracılığı ile. dinamik web sayfaları yapmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Nerde ise aklınızdaki ihtiyaçlarınızın tamamına cevap verecek hayal gücünüze göre web sayfaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca web sayfalarınızın tamamı otomatik olarak duyarlı tüm tablet pc telefon ortamlarında çalışacak şekilde ayarlanıyor. Behlül hocamın derslerini dinlediğinizde kendi başınıza harika tasarımlar yapacaksınız. Filemaker kullanan arkadaşlar hiç zorlanmayacak bence.

Muammer Dörtyol

İçindeki kitapları, detaylı anlatımı ile kaçırılmayacak bir eğitim seti olmuş. Kısa sürede işletmenizin işlerini hal edebilecek, diğer programlama dillerinin uzun süren eğitimi ile vakit kaybetmek istemiyorsanız Filemaker tam size göre. Şiddetle tavsiye ederim.

Orhan Yaz

Ben hocamın daha önce eğitim setini almıştım Çok istifade ettim. Halen de ediyorum. Filemaker konusunda bana göre Türkiyede ki en önemli isimlerin başında gelmektedir. Udemy de görünce çok sevindim. Filemaker öğrenmek isteyenler için kaçırılmayacak bir kaynak olmuş. Hocamıza Allah cc hayırlı uzun ömürler versin.

Fazlı Sayın

Kurs verdiğimiz kurumlardan bir kaç örnek

yeditepe - Filemaker Kursu
Yeditepe Üniversitesi Kütüphanesi
eminonu - Filemaker Kursu
Eminönü Belediyesi
1 - Filemaker Kursu
Türk Hava Yolları
error: filemakerx.com